„Kobiety dla Kobiety”- Zmień siebie,daj siebie!” - będzie pięknie i... jakże kobieco!

Czerwony dywan, panie w pięknych sukniach i dziewczyny po spektakularnych metamorfozach – taki widok wcale nie jest zarezerwowany dla nas tylko z pozycji kanapy sprzed telewizora. Fundacja 3-4 Start po raz drugi już zaprasza na wyjątkową galę w ramach wzruszającej akcji "Zmień siebie – daj siebie" będącej elementem szerokiego przedsięwzięcia "Kobiety dla Kobiety"

Fundacja 3-4 Start zadbała, aby było to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, niemal jak ze szklanego ekranu. Dzięki temu cztery uczestniczki projektu, które przejdą metamorfozę, będą mogły się poczuć jak prawdziwe gwiazdy, bo właśnie na to zasługują. Dziewczyny przez kilka miesięcy będą w rękach specjalistów, którzy zadbają o nie kompleksowo. Będzie to wsparcie zdrowotne, kosmetyczne, wiedza z zakresu zdrowego stylu życia. Ale to nie wszystko! Dziewczyny będą pracowały także nad swoją wewnętrzną przemianą i uczestniczyły w przeróżnych atrakcyjnych spotkaniach i wydarzeniach.

Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będzie ambasadorka akcji Karolina Chapko oraz Tomasz Jacyków, stylista gwiazd. Co więcej, wyjątkowe chwile zaplanowane są dla wszystkich uczestników gali . Będą warsztaty, dużo praktycznej wiedzy, pyszny poczęstunek i mnóstwo dobrej energii! Wszystko będzie się działo na najwyższym poziomie, w tym atrakcyjne licytacje charytatywne. Punktem wieczoru poza wyjątkowymi i spektakularnymi metamorfozami naszym kobiet, będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju pokaz mody z udziałem polskich blogerek. To jednak nie wszystko! Prezentowane przez influencerki ubrania trafią na platformę allegro charytatywni, a dochód z ich sprzedaży zasili konto naszej podopiecznej Kasi. Wszystko zostanie uwiecznione w relacji fotograficznej, wszak takie chwile zasługują na piękny reportaż!

Wszystko to zobaczymy już w październiku, w Hotelu Hilton Garden inn Kraków Airpor, położonym w podkrakowskich Balicach vis a vis terminala.

Zagłosuj