Projekt „Kobiety dla Kobiety” został zainicjowany w 2017 roku przez Fundację 3-4-Start. Jego celem była pomoc walczącej z ostrą białaczką szpikową 37-letniej Oli – mamie samotnie wychowującej synka Tymka.
Dziś Ola jest już dwa lata po przeszczepie, ale my nadal chcemy kontynuować to dzieło pomocy, by pomóc innym kobietom w trudnej sytuacji życiowej.

O akcji "Zmień siebie, daj siebie!"

Są powiedzenia, w których kryje się mnóstwo prawdy, mobilizują do działania i uświadamiają, że w życiu bardzo ważny jest chart ducha. Jednym z nich jest z pewnością „siła jest kobietą”. Dzięki akcji „kobiety dla kobiety” udowadniamy, że silne kobiety wzajemnie się mobilizują, inspirują i jednoczą dla wspólnego celu. Widząc, jak wiele dobrego przyniosła ta inicjatywa, postanowiliśmy nie poprzestawać na niej, ale iść do przodu. Tak oto kolejnej edycji doczekał się projekt „Zmień siebie, daj siebie”.

Wiedząc, jak trudne zadania stoją przed kobietami, chcemy właśnie im zadedykować tę edycję. Być kobietą, a przy tym często żoną czy mamą, to niełatwe zadanie. Świat pędzi jak szalony, wymaga od nas coraz więcej. Brakuje czasu na sen, na odpoczynek, często nawet na zadbanie o własne zdrowie, bo wszelkie potrzeby kobieta odkłada na dalszy plan. Dodatkowo z każdej strony jesteśmy bombardowane zdjęciami i wizjami idealnego życia, przez co możemy czuć się niedowartościowane.

Gdyby świat był idealny, kobieta zaraz po porodzie mogłaby skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zadbaliby o jej ciało, powrót do figury sprzed ciąży, wizerunek, powiedzieliby, jak zadbać o siebie i swoje zdrowie, zadbaliby o jej samopoczucie. I choć świat idealny nie jest – my mamy dla kobiet, bez względu na to, co robią i czy mają dzieci, fantastyczną propozycję! Doceniając to, co robią każdego dnia, chcielibyśmy im zafundować metamorfozę!

Czy jest coś lepszego od czucia się doskonale w swoim ciele i w pełni akceptując swój wygląd? Poczucie pewności siebie, zaakceptowanie siebie i swojego wyglądu, a także świadomość, że jest się zdrowym, niesamowicie wpływa na samopoczucie, a tym samym poprawia jakość codziennego życia. I my to wszystko chcemy Wam zapewnić – poprawić Wasz wygląd i zadbać o Wasze zdrowie.

W programie „Zmień siebie, daj siebie” weźmą udział cztery kobiety, które przejdą metomorfozę. Kobiety zostaną poddane kompleksowym, indywidualnie dostosowanym do ich potrzeb programem – zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, konsultacje lekarskie oraz badania analityczne, spotkania z dietetykiem, stomatologiem, a także zajęcia z coachem, psychologiem, trenerem personalnym oraz terapeutą. Nasi specjaliści zadbają o ich wygląd, zdrowie, pewność siebie i sampoczucie. Zwieńczeniem inicjatywy będzie uroczysta gala, na której zobaczymy nasze finalistki w nowej odsłonie. Być może to Ty jesteś kobietą, na którą czekamy!

Naszej akcji przyświeca szczytny cel - chcemy pomóc jednej z Mam!

Kasia, mama niepełnosprawnych Michała i Filipa, na co dzień zmaga się z epilepsją. Wszyscy możemy pomóc Kasi i wesprzeć ją w tej trudnej sytuacji życiowej!

Zagłosuj