Krakowska Jaskinia Solna

Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa, to miejsce stworzone z pasji, miłości do natury i zdrowia. W Krakowskiej Jaskini Solnej kontynuujemy tradycje lecznictwa inhalacyjnego - LECZENIE SOLĄ sięgającego XIX wieku. Tak jak w Uzdrowisku Kopalni Soli w Wieliczce, tak i u nas,jest połączenie soli i solanki czyli jaskinie solne z tężniami solankowymi. Terapia solna jest 100% naturalną terapią profilaktyki i leczenia w warunkach odtworzonego mikroklimatu morskiego. Jej korzystne oddziaływanie na człowieka potwierdził w 1843 r. polski lekarz– F. Boczkowski. To uzdrowisko, gdzie odpoczniesz od krakowskiego zgiełku stworzone dla każdego kto chce korzystać z czystego powietrza, pozbawionego smogu, w którym 50 min to jak 3 dni nad morzem. To połączenie leczeniem solą czyli haloterapia, leczenie kolorami inaczej kolonoterapia, leczenie muzyką to poprostu muzykoterapia oraz refleksoterapii - naturalna terapia. Tu wzmocnisz odporność, poprawisz stan zdrowia, wypoczniesz i zrelaksujesz się. To wszytko łączy jedno naturalne metody leczenia w Krakowie.

W Krakowskiej Jaskini Solnej organizujemy również koncerty mis terapeutycznych, gongów,oraz kamertonów i innych instrumentów w połączeniu z inhalacją. Medytacje z dźwiękiem, koncerty mis, gongów.. prowadzi Agnieszka Urban- z zawodu naturopata, certyfikowany coach, certyfikowana przez Instytut Petera Hessa terapeutka dźwiękiem, certyfikowana theta-healing, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego,kulturoznawca itd. Podczas koncertów wsłuchujemy się w siebie,by poczuć moc dźwięku, odrywając się chociaż na chwilę od otaczającej codzienności.W trakcie „kąpieli w dźwiękach” całe ciało wchodzi w rezonans i dlatego dźwiękoterapia na organizm działa: relaksacyjne, profilaktycznie, wzmacniająco, regenerująco.

Specjalizujemy się również w zabiegach z dziedziny masażu. MASAŻ to dotyk zdrowia. Wykonujemy zabiegi takie jak: masaż dźwiękiem, masaż leczniczy z elementami masażu punktowego, drenaż limfatyczny, masaż segmentarny, masaż sportowy, masaż izometryczny, masaż tensegracyjny, refleksoterapia, masaż dla kobiet w ciąży, masaż modelująco-antycellulitowy, odprężający masaż ciepłymi olejkami, masaż relaksacyjny karku i grzbietu. Dodatkowo oferujemy zabiegi, masaże anti-aging twarzy – klasyczne, bądź w połączeniu z peelingiem lub maską. Pozostałymi, zabiegami, które można znaleźć w naszej ofercie są: peeling w połączeniu z masażem, konchowanie/świecowanie uszu, kinesiotaping,VACCUM JET - odchudzanie itd. Powyższe zabiegi, dają ulgę w bólu, relaks i szczęście.

Krakowska Jaskinia Solna to miejsce położone w samym sercu Krakowa – ulica Długa 48/21.

Dbanie o zdrowie, to nie tylko zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, czy zbilansowana dieta, ale także (może nawet przede wszystkim!) praca nad swoim wnętrzem – umysłem, emocjami, świadomością, nastawieniem do samego siebie i otaczającego nas świata.

Piękne wnętrze daje piękno na zewnątrz!

Dlatego wspieramy Fundacją 3-4-start w projekcie Kobiety dla Kobiety "Zmień siebie,daj siebie" już drugą edycje,by wspierać kobiety w metamorfozie to piękne chwile dla nich, a my chcemy w tym uczestniczyć wspierać je dając im możliwość skorzystania z naszej oferty inhalacji, kąpieli w dźwięku, masażu i innych zabiegów j. w., które będziemy dobierać indywidualnie do potrzeb Pań! Wspieramy Fundację 3-4 START też w innych działaniach,bo cieszymy się, że razem z nią możemy nieść pomoc innym i wspierać osoby, które tej pomocy potrzebują najbardziej.

Chcesz wiedzieć więcej o nas zapraszamy na naszą stronę internetowa: www.krakowskajaskiniasolna.pl