Love catering

Jak połączyć pasję do gotowania i zdrowego trybu życia? Tak jak zrobiła to Ewa Wodnicka 😊 Stworzyła zaskakujący smakiem, zdrowy i wygodny catering dietetyczny, który idealnie łączy miłość do obu! Love Catering – catering premium w Krakowie – to wygodne, pyszne i zdrowe rozwiązanie dla osób ceniących najwyższą jakości posiłków dostarczanych prosto pod drzwi każdego dnia.

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Klientów w Love Catering pracują dietetycy. Pomagają dostosować menu do indywidualnych potrzeb, dobierając odpowiednią kaloryczności i skład makroelementów do wszystkich diet. O nieprzeciętny smak troszczy się natomiast Szef Kuchni, który wraz z Zespołem wykwalifikowanych kucharzy tworzy zróżnicowane i zaskakujące menu z najwyżej jakość produktów od lokalnych i sprawdzonych dostawców. W naszych pudełkach zamykamy każdego dnia restauracyjną jakość.

W akcji Kobiety dla Kobiety "Zmień siebie, daj siebie" w Love Catering zadbamy o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę finalistek akcji. Nasze pudełka powędrują pod ich drzwi dodając energii do działania o każdej porze dnia! 😊