NieidealnaAnna

Nieidealnaanna ambasadorką akcji „Zmień siebie od siebie”

Miło jest nam poinformować, że Anna Chomiak, autorka książki „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” oraz twórczyni bloga nieidealnaanna.com została ambasadorką projektu „Zmień siebie dla siebie”. Ania na swoim blogu przekonuje, że nie „musisz być idealna, aby być szczęśliwa”. W swojej pierwszej książce, której premiera będzie miała miejsce pod koniec marca, opowiada o tym jaką drogę pokonała by być szczęśliwą i w pełni akceptować siebie. Swoją obecność w blogosferze zaznaczyła bardzo wyraźnie znalezieniem się dwukrotnie w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów Jasona Hunta. W zeszłym roku jej wpis o przemocy domowej powstały w ramach kampanii „Za zamkniętymi drzwiami” stał się facebookowym viralem i dotarł do 150 000 odbiorców.

„Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” to zbiór felietonów, w których Anna Chomiak dzieli się swoimi trudnymi doświadczeniami, jednocześnie dodając otuchy i energii do zawalczenia o własne życie. Blogerka opisała bagaż doświadczeń, z którymi mierzy się każdego dnia. „Nieidealnik” porusza zagadnienia związane z przemocą domową, syndromem DDA, zaburzeniami odżywiana, depresją, stanami lękowymi, życiem z Hashimoto, traumami, oraz drogą, którą pokonała Ania, by stać się szczęśliwą kobietą.

To jeszcze nie koniec niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy. Nieidealnaanna postanowiła przekazać każdej uczestniczce metamorfozy egzemplarz swojej książki, wierząc w to, że po jej przeczytaniu kobiety, które postanowiły zmienić siebie, odnajdą w sobie jeszcze więcej siły i motywacji do zmian. Dodatkowo z każdej sprzedanej książki „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”, zostanie przekazane 2 złote na działania naszej Fundacji 3-4-Start.

Ogromnie się cieszymy, że to właśnie Anna Chomiak została Ambasadorką projektu „Zmień siebie od siebie” i w ramach naszej współpracy, wkrótce poprowadzi warsztaty dla kobiet z zakresu budowania pewności siebie i akceptacji. Nikt tak dobrze nie zna problemu samoakceptacji jak Ania, która przez ostatnie lata podjęła wiele wysiłków, by zmienić siebie i być szczęśliwą. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się u Nieidealnej Anny, serdecznie zapraszamy na jej blogaFacebooka oraz Instagrama.