Przezabawne typy podrywaczy wakacyjnych: Poznaj TOP 5 i zachowaj dystans!

Przezabawne typy podrywaczy wakacyjnych: Poznaj TOP 5 i zachowaj dystans!

Planujesz urlop? Czas spędzić kilka dni na relaksie i zabawie, ale pamiętaj, że niezależnie od tego, gdzie się wybierzesz, na pewno spotkasz niejednego wakacyjnego podrywacza! Ci mężczyźni, z ich sposobami przytulania, wyszukanymi tekstami na podryw i przeciągłymi spojrzeniami, potrafią burzyć spokój w duszy niejednej kobiety. Dlatego przedstawiamy listę najciekawszych typów podrywaczy wakacyjnych, które najczęściej ubarwiają letnie wyjazdy. Przygotuj się na dawkę humoru i uśmiechu, ale pamiętaj, że warto zachować dystans, gdy chociaż kilka cech z niżej opisanych zdarzy Ci się zaobserwować.

1) Gwiazda kurortu

Ten przystojny, uśmiechnięty i wygadany mężczyzna dumnie przechadza się uliczkami i promenadami kurortów. To wakacyjny Casanova, na którego ukradkiem zerkają wszystkie turystki. Podoba się urlopowiczkom z hotelu, żartuje z recepcjonistkami i jest ulubieńcem pani z pobliskiego sklepiku. Kocha wszystkie kobiety świata i dla każdej ma wyszukany komplement. Dla Ciebie także jest miły, śle intrygujące spojrzenia oraz uśmiechy. Ale uważaj! Gwiazda kurortu doskonale zdaje sobie sprawę z własnej atrakcyjności, a za piękną fasadą może kryć się coś więcej.

2) Fan Disco-Polo

Ten mężczyzna puszcza ulubione przeboje z telefonu nie tylko na plaży, ale też podczas spaceru promenadą czy górskiej wędrówki. Potrafi zepsuć każdą atmosferę i skutecznie zatruć Twój urlop. Nie zważa na oburzone, karcące spojrzenia. Chętnie podryguje do swoich hitów i uważa się za króla każdej wakacyjnej imprezy. Jeśli wpadniesz mu w oko, nie będzie miał zmiłuj! Zaraz zacznie sypać tekstami z najgorszych koszmarów, zaczynając od „przez Twe oczy zielone oszalałem”. A na pewno zaproponuje Ci podwózkę swoją podrasowaną bryką. Zastanów się dobrze, bo zimny łokieć, spojler, naklejki z promieniami, podkręcony bas oraz podświetlane podwozie to tylko początek!

3) Paker

Ten mężczyzna, którego opięta koszulka na ramiączkach wygląda jakby miała zaraz pęknąć, jest dumny ze swojego ciała i zupełnie zapatrzony w siebie. Stylizację dopełniają sportowe ubrania znanych marek oraz żel na włosach. W nadmorskiej dyskotece łatwo go pomylić z ochroniarzem. Ogląda się tylko za dziewczynami, które wyglądają jak z okładki czasopism. Nie ma zbyt wiele do powiedzenia, raczej nie porozmawiasz z nim o sztuce współczesnej czy literaturze. Może ożywi się przy temacie polskiego kina sensacyjnego. Ciekawe, czy potrafi odróżnić kaczkę od gołębia.

  Zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić: Klucz do trwałego związku

4) Romantyk

Ten mężczyzna ma znak firmowy – utkwiony w oddali wzrok i gitara. Na początku będzie grał obojętnego i tajemniczego. Ale jak tylko zdobędzie Twoje zainteresowanie, chętnie opowie o swojej poranionej duszy i nieszczęśliwej miłości. Będzie wymagał nieustannego zainteresowania, pocieszania oraz zapewniania o swojej wyjątkowości. Zamęczy Cię swoim pesymizmem i długimi, nudnymi historiami ze swojego życia. Lepiej omijaj go szerokim łukiem.

5) Świeży rozwodnik

Ten mężczyzna jest nieporadny i zabawny. Ma do siebie dystans i jego zainteresowanie może Ci pochlebiać. Nieśmiało zagaduje w holu hotelu, rozkłada ręcznik w pobliżu lub wybiera się na wędrówkę w tę samą stronę. Czujesz, że jesteś w kręgu jego zainteresowania i wydaje Ci się, że to niezły wybór. Z pełnym entuzjazmem podchodzi do pomysłu randki oraz odprowadza Cię wieczorem pod same drzwi Twojego pokoju. Niestety, ostatnie o czym obecnie myśli, to poważny związek.

Teraz, kiedy znasz już te przezabawne typy podrywaczy wakacyjnych, chcielibyśmy usłyszeć Twoje spostrzeżenia i ciekawe historie! Podziel się nimi z nami i innymi czytelnikami. Pamiętaj, że to tylko zabawa, a zachowanie dystansu jest kluczowe. Przygotuj się na niezapomniane wakacje pełne śmiechu i niezapomnianych przygód!

Czy znasz jeszcze inne typy podrywaczy wakacyjnych? Jakie mają triki? Podziel się swoimi spostrzeżeniami i ciekawymi historiami! A jeśli nabrałaś ochoty na poznanie któregoś z wymienionych typów, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, mamy dla Ciebie instrukcje, jak olśnić, zafascynować i oczarować chłopaka. Przygotuj się na niezapomniane wakacyjne przygody!

Magdalena Dirks

Uznana psychoterapeutka i specjalistka w dziedzinie dynamiki związków, przez ostatnie dwie dekady pomogła setkom par w odnalezieniu harmonii i zrozumieniu siebie nawzajem. Jest autorką wielu artykułów i książek, które stały się kompasem dla tych, którzy pragną głębszej więzi w swoich relacjach. Dzięki unikalnemu podejściu, łączącemu wiedzę z psychologii z praktycznymi narzędziami, Stała się jednym z najbardziej cenionych ekspertów w Polsce. Jej warsztaty i seminaria przyciągają uczestników z całego kraju, pragnących odkryć tajniki udanych związków.

Zobacz wszystkie posty autora Magdalena Dirks →