Sztuczki, które sprawią, że mężczyzna oszaleje na Twoim punkcie po pierwszej randce

Sztuczki, które sprawią, że mężczyzna oszaleje na Twoim punkcie po pierwszej randce

Czy zdarzyło Ci się kiedyś chcieć posiadać super moc, która zapewni Ci powodzenie już podczas pierwszego spotkania? Jeśli tak, to nie jesteś sama. Każda z nas pragnie zrobić dobre wrażenie na mężczyźnie i sprawić, żeby oszalał na naszym punkcie po pierwszej randce. Dlatego dziś podzielę się z Tobą kilkoma sztuczkami, które pomogą Ci zainteresować i przyciągnąć uwagę mężczyzny po pierwszym spotkaniu. Oto poradnik, który pomoże Ci osiągnąć ten cel.

1. Wygoogluj go – sprawdź zainteresowania i gusta przed randką

Zanim spotkasz się z mężczyzną, warto sprawdzić jego zainteresowania i gusta. Portale społecznościowe mogą okazać się pomocne w tym zadaniu. Dzięki wcześniejszemu sprawdzeniu możesz znaleźć ciekawe tematy do rozmów i dowiedzieć się, czy macie wspólne zainteresowania. To również pomoże Ci podjąć decyzję, czy rzeczywiście chcesz umówić się z tym konkretnym mężczyzną. Być może okaże się, że wasze poglądy są zupełnie niezgodne?

2. Pierwsze spotkanie – wybierz neutralne miejsce i zachowaj się naturalnie

Podczas pierwszej randki wybierz neutralne miejsce jako „miejsce zbiórki”, na przykład pobliski park. Jeśli spotykasz się z nieznajomym, daje Ci to możliwość wycofania się w ostatniej chwili, jeśli mężczyzna nie spełni Twoich oczekiwań. Otwarty teren jest również świetnym miejscem na pierwsze spotkanie, ponieważ mężczyzna będzie mógł obserwować, jak zbliżasz się do niego i przyjrzeć się Twojej sylwetce. Przywitaj się z nim serdecznie i z uśmiechem. Krótki spacer umożliwi Wam rozpoczęcie rozmowy, bez konieczności przeglądania menu i przerywania przez kelnera. Pamiętaj, że nie zawsze musisz być punktualna. Drobne spóźnienie jest mile widziane, ale nie zjawiaj się jako pierwsza, aby uniknąć niezręcznej sytuacji.

  7 ciekawych pomysłów na romantyczne jesienne randki dla zakochanych par

3. Nie wiesz w co się ubrać? – podkreśl swoje atuty i czuj się swobodnie

Pierwsze wrażenie jest ważne, dlatego warto dobrze się przygotować. Nie musisz posiadać figury modelki, ale warto dobrać garderobę, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne wady. Unikaj odsłaniania zbyt wiele, aby nie rozpraszać mężczyzny. Wybierz naturalne tkaniny, ulubione dodatki i zrezygnuj z niewygodnych butów czy zbyt obcisłych ubrań. Pamiętaj również o naturalnym makijażu, który podkreśli Twoją naturalną urodę. Niech mężczyzna zobaczy, jak wyglądasz na co dzień, bez nadmiernego maskowania.

4. Pewność siebie – akceptuj komplementy i wyrażaj swoje zdanie

Mężczyźni lubią pewne siebie kobiety, które potrafią przyjąć komplementy i nie opowiadają tylko o swoich kompleksach. Czuj się dobrze w swoim ciele i nie bój się wyrazić swojego zdania. Mów o rzeczach, w których jesteś dobra i pokaż swoje umiejętności. Pamiętaj jednak, że istnieje różnica między pewnością siebie a arogancją. Bądź pewna siebie, ale nie dominuj nad mężczyzną.

5. Używaj języka swojego ciała – zachowuj się swobodnie i subtelnie

Twój język ciała może wiele powiedzieć o Tobie. Zachowuj się swobodnie, unikaj gwałtownych ruchów i nie przyjmuj postawy zamkniętej. Utrzymuj kontakt wzrokowy i daj mężczyźnie do zrozumienia, że jesteś zainteresowana tylko nim. Delikatnie dotknij jego ramienia lub znaleźć sposób na subtelny i niewymuszony kontakt fizyczny. Naśladuj jego gesty i mimikę, aby pokazać zainteresowanie. Pamiętaj, że synchronizacja gestów może być subtelna, nie rób tego zbyt oczywistym.

6. Adrenalina! – podnieś poziom adrenaliny podczas randki

Jeśli masz wpływ na przebieg randki, warto przygotować się na odrobinę szaleństwa. Podniesienie poziomu adrenaliny jest skutecznym sposobem, aby zapamiętać się mężczyźnie. Możecie udać się do wesołego miasteczka, wsiąść na pędzącą karuzelę, wybrać się na wycieczkę rowerową i urządzić sobie wyścigi, lub po prostu zrobić coś spontanicznego. Wspólne przeżycia ekstremalne sprawiają, że osoba staje się dla nas bardziej atrakcyjna.

7. Zadbaj o jego ego – doceniaj jego cechy i plany

Daj mężczyźnie do zrozumienia, że jest fajnym facetem, ma ciekawą pracę, jest inteligentny i ma ciekawe plany. Nie musisz komplementować go zbyt otwarcie, ale pokaż swoją postawą, że go doceniasz. Każdy z nas lubi czuć się wyjątkowy, dlatego warto okazywać szacunek i docenienie.

  10 inspirujących pomysłów na wesele w roku 2017

Pamiętaj, że nie ma jednej magicznej formuły, która zagwarantuje sukces po pierwszej randce. Każdy mężczyzna jest inny, więc dostosuj swoje działania do konkretnej sytuacji. Bądź sobą, baw się dobrze i miej otwarty umysł. Powodzenia!

Magdalena Dirks

Uznana psychoterapeutka i specjalistka w dziedzinie dynamiki związków, przez ostatnie dwie dekady pomogła setkom par w odnalezieniu harmonii i zrozumieniu siebie nawzajem. Jest autorką wielu artykułów i książek, które stały się kompasem dla tych, którzy pragną głębszej więzi w swoich relacjach. Dzięki unikalnemu podejściu, łączącemu wiedzę z psychologii z praktycznymi narzędziami, Stała się jednym z najbardziej cenionych ekspertów w Polsce. Jej warsztaty i seminaria przyciągają uczestników z całego kraju, pragnących odkryć tajniki udanych związków.

Zobacz wszystkie posty autora Magdalena Dirks →