Włosy gładkie i proste bez użycia prostownicy? Poznaj Smoothing System od MUDII i odmień swoją pielęgnację.

Włosy gładkie i proste bez użycia prostownicy? Poznaj Smoothing System od MUDII i odmień swoją pielęgnację.

Lśniące i gładkie włosy bez użycia prostownicy? Smoothing System od MUDII właśnie taki efekt obiecuje. Ma przywrócić potencjał każdych włosów, zapewniając zaskakujące efekty już po pierwszym użyciu. Dlaczego wszyscy zachwycają się tą serią? Sprawdź.

Gładkość, blask i brak puszenia – podstawowa pielęgnacja i taki efekt?

Jak zapewnia producent – celem MUDII jest nie tylko to, aby efekt był wyraźny, zaskakujący i widoczny od razu. Ważna jest również prostota użytkowania. Ma być łatwo, szybko i skutecznie.

Szampon Smoothing System nie tylko oczyszcza, ale także zaskakuje efektem gładkości, sprężystości i nietypowym dla tego typu produktów wyraźnym odbiciem włosów od nasady. Nadaje im także zdrowy blask. Już po pierwszym użyciu włosy stają się czyste, gładkie, lśniące i bardziej podatne na stylizację.

Smoothing Conditioner to odżywka do codziennego stosowania, która zapewnia włosom blask, sypkość i zdyscyplinowanie bez obciążenia włosów. 

Efekt, który uzyskasz, porównywany jest do tego, który otrzymujesz po wizycie u fryzjera, a całość zajmie Ci maksymalnie 15 minut. 

Maska Smoothing System 

Jeśli chcesz zobaczyć, czym jest prawdziwa gładkość, wypróbuj maskę z serii Smoothing. Wnika w strukturę włosa, przywracając mu kondycję, wygładzając i odbudowując. Zapewnia efekt absolutnej gładkości, który widoczny jest zaraz po wysuszeniu.

Regularne stosowanie maski zwiększa elastyczność, blask i chroni kolor włosów.

O czym warto pamiętać przy pielęgnacji włosów?

  • Myjąc włosy, rób to dwukrotnie, aby dokładnie oczyścić je z zanieczyszczeń.
  • Podczas aplikacji odżywki lub maski, warto równomiernie wczesać produkt we włosy i pozostawić go przez określony czas, zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Unikaj przedłużania czasu produktu na włosach.
  • Po umyciu włosów, aby uzyskać oczekiwany efekt, zaleca się dokładne ich wysuszenie suszarką. Jednakże, pamiętaj, aby unikać zbyt wysokich temperatur.