Wyprzedaże perfum: jak złowić najlepsze okazje?

Wyprzedaże perfum: jak złowić najlepsze okazje?

Choć powoli się to zmienia, to nadal można powiedzieć, że traktujemy perfumy jako produkty luksusowe – a już na pewno te z wyższej półki, renomowanych marek, w szczególności francuskich domów mody. Jeśli chcesz sprawić sobie lub komuś bliskiemu pięknie pachnący prezent, to warto zrobić to w okresie wyprzedaży perfum. W naszym poradniku podpowiadamy, kiedy jest największa szans na znalezienie naprawdę dobrych okazji.

Tuż po świętach

Naturalnym okresem, w którym warto polować na wyprzedaże perfum, jest czas tuż po świętach Bożego Narodzenia oraz na początku nowego roku. Wtedy perfumerie i drogerie chętnie wyprzedają te flakoniki, które nie znalazły nabywców w grudniu – trzeba przecież zrobić miejsce na zapachy ze świeżego rozlewu.

Jeśli więc możesz oprzeć się pokusie zakupu perfum z myślą o Bożym Narodzeniu, to rekomendujemy poczekać z tym do końcówki grudnia i początku stycznia – powinno być znacznie taniej!

Rada

Fajnych okazji warto szukać również przed świętami, najlepiej w ostatnim tygodniu przed Wigilią, kiedy to niektóre perfumerie i drogerie powoli ruszają z pierwszymi wyprzedażami.

W środku zimy

Zimą perfumy oczywiście się sprzedają, natomiast w pierwszych tygodniach nowego roku, a szczególnie w okresie ferii, wiele osób nie ma głowy do uzupełniania swoich kosmetyczek i nie rozgląda się za nowymi zapachami.

Zmniejszenie wolumenu sprzedaży motywuje właścicieli drogerii i perfumerii do wprowadzania obniżek, a nawet organizowania wyprzedaży perfum – szczególnie tych zapachów, które do tej pory cieszyły się najmniejszym zainteresowaniem klientów.

W okresie wakacyjnym

Wakacje to czas, kiedy wiele perfumerii i drogerii organizuje naprawdę spektakularne wyprzedaże perfum. W tym okresie kupujących jest znacznie mniej, a jeśli już, to lepiej sprzedają się lekkie mgiełki i wody toaletowe, które po prostu pasują do letniego anturażu.

Jeśli więc od dawna polujesz na fajną promocję na upatrzony zapach, który dziś przekracza Twój budżet, to radzimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać do wakacji. Wówczas jest spora szansa na to, że uda Ci się upolować atrakcyjną cenę.

Black Friday

Tradycyjnym okresem, w którym wiele osób szuka okazji na zakup perfum w dużo lepszej cenie, jest wielkie święto konsumpcjonizmu, czyli Black Friday – przypominamy, że chodzi tutaj o ostatni piątek listopada, następujący tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia.

  Nietrzymanie moczu u osób starszych - przyczyny

Praktycznie każda drogeria czy perfumeria szykuje specjalne okazje na Black Friday. W tym dniu można upolować rewelacyjne zapachy w jeszcze lepszych cenach. Jeśli marzy Ci się uzupełnienie swojej kolekcji o perfumy klasy premium, na przykład Chanel czy Amouage, natomiast do tej pory nie było Cię na nie stać, to w Black Friday jest szansa na realizację tego planu.

W tym miejscu warto również wspomnieć o innym święcie zakupowym, czyli Cyber Monday – jest to poniedziałek następujący po Black Friday, kiedy to wielkie wyprzedaże perfum organizują przede wszystkim drogerie i perfumerie internetowe.

Więcej o tym, kiedy warto polować na wyprzedaże perfum, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://www.super-drogeria.pl/pl/blog/perfumy-wyprzedaz-kup-luksusowy-zapach-w-swietnej-cenie-1690459448.html.

Gdzie szukać okazji na markowe perfumy?

O świetne promocje na perfumy najłatwiej w drogeriach i perfumeriach internetowych, które regularnie organizują akcje wyprzedażowe. Uspokajamy przy tym, że zakup perfum w Internecie wcale nie musi się wiązać z żadnym ryzykiem – grunt to wybrać zaufanego sprzedawcę, cieszącego się dobrą opinią i mającego długą historię działalności online.

Jeśli chcesz upolować super ceny na markowe perfumy, to koniecznie odwiedź Super Drogerię, renomowaną drogerię internetową oferującą szeroki wybór zapachów damskich i męskich, w tym takich marek jak: Chanel, Armani, Tom Ford, Yves Saint Laurent, Versace, Prada, Paco Rabanne czy Carolina Herrera.

Z pełną ofertą Super Drogerii zapoznasz się na stronie internetowej https://www.super-drogeria.pl/.